in

Okrutny właściciel porzuca bezbronnego psa. Zwierzak w końcu znajduje nietypowy dom…

Już za moment możesz pomyśleć, że zwariowałam, ale ta historia jest prawdziwa. Bohaterem dzisiejszego artykułu jet uroczy pies Negão, który pracuje na stacji benzynowej.

I choć z pewnością jest nietypowym pracownikiem, moim zdaniem jest jednocześnie najsłodszym członkiem ekipy. Jak to się stało, że pies zaczął pracować na stacji? I skąd w ogóle się tam wziął? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w dalszej części artykułu.

Zanim Negão odnalazł szczęśliwy dom, nie miał łatwego życia. Niewinne zwierzę przeżyło wiele traumatycznych chwil, które łamią serce.

Dwa lata temu, Sabrina Plannerer i jej partner kupili ziemię w miejscowości Mogi das Cruzes w Brazylii. Para postanowiła otworzyć tam stację benzynową.

W tym samym czasie Sabrina i Fernando odkryli, że w pobliżu żyje bezpański pies. Jak się okazało zwierzę zostało porzucone tu przez okrutnego właściciela i od tego czasu błąkało się po okolicy. Pies był przerażony i zdezorientowany. Pewnie nie wiedział gdzie ma się udać i czekał na powrót swojego opiekuna…

Historia czworonoga poruszyła nowych właścicieli ziemi. Para postanowiła mu pomóc.

Przyjęliśmy go odrazu i zapewniliśmy wszystko to, czego potrzebują zwierzaki – wyjaśnia serwisowi Dodo kobieta. Pojechaliśmy do weterynarza na szczepienie i odrobaczanie. Kupiliśmy jedzenie, budę oraz smycz, aby można było zabierać go na spacery – kontynuuje.

To jednak nie koniec tej historii. Kiedy nowa stacja benzynowa zaczęła funkcjonować, Negão dostał pracę. Pies ma nawet własny identyfikator!

Dodaj komentarz

Owoce, które dodadzą Twojej skórze blasku i witalności

Popiersie Cristiano Ronaldo zupełnie nie przypomina piłkarza. Ludzie nie pozostawili tego bez reakcji