in

7 znanych osób, które drastycznie zmieniły swój wygląd. Nie każdemu operacje wyszły na korzyść

W dzisiejszych czasach nie trzeba mieć wyjątkowego talentu, by stać się sławnym. Niektórzy zawdzięczają popularność swojemu wyglądowi. Wiele osób właśnie w ten sposób rozpoczyna swoją karierę i stara się zarobić na swoim wizerunku.

Co jeśli natura nie była łaskawa i nie obdarzyła kogoś wyróżniającymi się cechami? W końcu mamy XXI wiek i z pomocą przybywa chirurg plastyczny. Niestety, czasem można zatracić się w możliwościach i zmiany niekoniecznie wychodzą na dobre lub jest ich zwyczajnie zbyt dużo.

Oto 10 gwiazd, które z pewnością przesadziły ze zmianami swojego wizerunku.

Caitlyn Jenner, 67


© eastnews


© eastnews

Jako mężczyzna Jenner był olimpijczykiem odznaczonym złotym medalem, który wyznaczył rekord świata w 1976 roku. Choć w 1980 roku rozpoczął terapię hormonalną, wstrzymał się, gdy poznał swoją przyszłą żonę Chris. Po rozwodzie w 2015 roku jednak kontynuował zmianę płci, by stać się kobietą.

Janice Dickinson, 62


© s_bukley


© eastnews

Trudne dzieciństwo, epizod z narkotykami czy rak piersi to tylko kilka z traumatycznych przeżyć Janice. Nigdy się jednak nie poddała i przez cały czas walczyła z przeciwnościami. Wypowiedziała wojnę także upływowi czasu, jednak jak wiadomo, z wiekiem nie da się wygrać.

Tori Spelling, 44


© eastnews


© eastnews

Sławę zyskała dzięki serialowi „Beverly Hills, 90210”. Pierwsza operację przeszła mając zaledwie 16 lat, by poprawić nos. Kolejne były implanty piersi, a później poszło już z górki. Operacje z pewnością nie można zaliczyć do udanych i raczej nie dodały jej urody.

Mary-Kate Olsen, 31


© s_bukley


© eastnews

Kiedyś trudno było rozróżnić słynne bliźniaczki, dziś jednak Mary-Kate zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Fani nie są zadowoleni z jej zmiany i trudno się z nimi nie zgodzić. Mary-Kate zakończyła karierę aktorską i zajęła się projektowaniem mody, wygląda jednak dość nierealnie.

Kylie Jenner, 20


© Byron Purvis


© FaceToFace

Gwiazda reality show postanowiła pójść śladami swojej siostry. Od 17 roku życia przeszła kilka operacji, które zupełnie zmieniły jej wygląd. Operacja piersi, ust, nosa, bioder to tylko kilka z zabiegów.

Bella Thorne, 20


© JEAN-PAUL AUSSENARD


© Gilbert Flores

Pierwszą operację powiększenia ust przeszła w wieku 16 lat. Później poprawiła piersi i nos mając nadzieję, że zmiany pomogą jej zyskać większą popularność. Chyba jeszcze jednak za wcześnie na tak drastyczne zmiany.

Rumer Willis, 29


© eastnews


© eastnews

Córka Demi Moore i Bruce Willisa nie potrafiła zaakceptować swojego wyglądu i postanowiła wprowadzić pewne zmiany. Poprawione wargi, nos i broda zupełnie odmieniły jej wygląd, co zresztą widoczne jest gołym okiem.

Dodaj komentarz

30 koszmarnych pasażerów, którzy nie powinni podróżować samolotem. Takie towarzystwo to tortury!

12 powodów, dla których powinieneś uprawiać seks codziennie! Płyną z tego same korzyści!