in

12 powodów, dla których ludzie zdradzają osoby, które kochają. Możesz się mocno zdziwić…

Zdrada jest czymś niedopuszczalnym, bez względu na to, jakie ktoś ma “usprawiedliwienie” swojego czynu. Partnerzy powinni być sobie wierni, a jeśli ktoś czuje się w związku źle, powinien to powiedzieć otwarcie i po prostu go zakończyć…

Dlaczego ludzie zdradzają?

Czasami ludzie zdradzają i kochają równocześnie. Gdy zostaną nakryci, tłumaczą się później na różne sposoby. Dziś mamy dla Was zestawienie 12 najpopularniejszych powodów zdrad. Pamiętajcie, żaden z nich nie stanowi usprawiedliwienia…

#1 Nie chcą się jeszcze ustabilizować


Gdy dostrzegają, że relacja bardzo szybko wkracza na bardzo poważne tory lub druga osoba zbyt mocno się angażuje, szukają ratunku w “zdradzie”. Podświadomie mają nadzieje, że zostaną złapani.

#2 Brak im pewności siebie


Może brzmi to dziwnie, ale często tak jest. Czują się niepewnie i zdradą podwyższają swoją samoocenę. Regularnie potrzebują takiego “dowodu” ze strony innych osób.

#3 Nie czują się szczęśliwi


Zdarza się, że zdrada pomaga im uciec od smutku i rozgoryczenia swoim życiem. Niestety, wielu ludzi z powodu braku szczęścia i niezadowolenia podejmuje złe decyzje, których ostatecznie żałują.

#4 Przestają kochać


Czasami nawet największe uczucie się kończy. Zdarza się, że osoba, która przestaje kochać, chcąc nie ranić tej drugiej, zdradza ją, myśląc, że to lepsze rozwiązanie lub po prostu bojąc się zakończyć związek…

#5 Wierzą w poligamię


Dla niektórych bycie w więcej niż w jednym związku w tym samym czasie to nic złego i chcą żyć właśnie w taki sposób. Może im się nawet wydawać, że kochają kilka osób równocześnie…

#6 Czują się opuszczeni w związku


Niektórzy ludzie potrzebują więcej uwagi niż inni. Dlatego jeśli partner ich ignoruje, szukają kogoś, kto im to da… W ten sposób bardzo wielu ludzi usprawiedliwia zdradę.

#7 Szukają nowych bodźców


Czasami wydaje się, że dwoje ludzi jest bardzo szczęśliwych. Mało tego, ich życie seksualne wręcz kwitnie… Niestety, są osoby, które wciąż potrzebują nowych bodźców, a zdrada im ich dostarcza…

#8 Uwodzenie sprawia im przyjemność


Czasami wszystko to, co dzieje się przed pójściem do łóżka, ten dreszczyk niepewności, sprawia im ogromną przyjemność. Czasami tak dużą, że się od niej uzależniają. Zdarza się też, że lubią być adorowani i pożądani, gdy są dla innych niedostępni.

#9 Pragną zakończenia związku


Chcą skończyć związek, ale nie mają pojęcia jak to zrobić. Zdrada stanowi świetny pretekst. Ranią więc podwójnie, nie mając odwagi na otwarte postawienie sprawy.

#10 Nie czują spełnienia w łóżku


Mogą kochać, ale nie czuć się spełnionymi w łóżku. Czegoś może im po prostu brakować… Dlatego szukają tego u innych. To jeden z głównych powodów zdrady.

#11 Ich związek jest zbyt idealny


Czasami związek jest tak wspaniały i wszystko układa się idealnie, że ludzie… zdradzają. Zdradzają w poszukiwaniu jakiegoś dreszczyku emocji. Stałość ich męczy i nudzi.

#12 Są uzależnieni od seksu


Są ludzie, którzy uzależniają się od seksu. To choroba, która dotyczy ciała i umysłu, powinna być zatem potraktowana jak choroba – leczeniem. Tacy ludzie zdradzają bez żadnego poczucia winy.

Pamiętaj, że jeśli masz podejrzenia, że partner Cię zdradza, nie możesz dać mu po sobie poznać… Jeśli naprawdę to robi i nie chce, aby ktoś o tym wiedział, będzie ukrywał się jeszcze lepiej…

Dodaj komentarz

5-latek umiera w ramionach Mikołaja. To, co szepcze mu do ucha sprawia, że nie może powstrzymać łez

Owoce, które dodadzą Twojej skórze blasku i witalności