in

David Beckham wrzucił do sieci kolejne zdjęcie z córką. Wywołał nim masę komentarzy

Państwo Beckhamowie to jedna z najbardziej popularnych par w show biznesie. Mówi się o nich od samego początku i właściwie nigdy nie przestało. Odkąd zostali rodzicami często ocenia się ich w tej, najważniejszej w życiu, roli… Niestety, nie zawsze są to oceny pozytywne.

Niewinny buziak

Właśnie ostatnio znów doszło do takiej sytuacji. David umieścił na swoim instagramowym profilu zdjęcie ze swoją 6-letnią córeczką Harper. Sam gwiazdor wielokrotnie zaznaczał w wywiadach, że odkąd pojawiła się na świecie, on kompletnie stracił dla niej głowę. I to widać! Tylko spójrzcie:

Przykre komentarze…

Fotografia w zaledwie kilka godzin osiągnęła nieprawdopodobną liczbę polubień. Jednak, pojawiły się pod nią także i negatywne komentarze. Ludzie zarzucali piłkarzowi nawet to, że w jego relacji z córką jest zbyt dużo podtekstów seksualnych, a inni uznali je po prostu za niesmaczne.

Sam piłkarz, zaskoczony niektórymi reakcjami, postanowił to skomentować i podkreślił, że dla niego dawanie buziaka własnym dzieciom to nic złego!

Lubimy okazywać miłość naszym dzieciom. Zostałem skrytykowany za to, że pocałowałem w usta córkę. Całuję w usta wszystkie moje dzieci. No może z wyjątkiem Brooklyna, on ma 18 i to byłoby już nieco dziwne…

My nie widzimy w tym zdjęciu niczego niewłaściwego. Znajduje się na nim po prostu zakochany w swojej córeczce tata!

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Dodaj komentarz

W najgorszym momencie ważyła zaledwie 32 kilogramy. Dziś w niczym nie przypomina siebie sprzed lat

Pozwolił bezdomnemu zjeść w swoim aucie. W trakcie rozmowy pokazał mu zdjęcie, które wprawiło go w osłupienie