in

Ktoś wyrzucił z domu kota. Zostawił go na środku chodnika razem z innymi, niepotrzebnymi rzeczami…

Brutalność ludzi wobec zwierząt jest jedną z najgorszych rzeczy na świecie. Kto jest w stanie zrobić krzywdę bezbronnej istocie, która jest całkowicie zależna od nas?

Niestety coraz częściej czyta się o złym traktowaniu naszych mniejszych braci… W zeszłą środę na ulicy Brooklynu ktoś porzucił kota z miskami, poduszkami i innymi rzeczami, które były komuś niepotrzebne tak, jak zwierzę…

Ludzie byli poruszeni tym widokiem i zaczęli działać. Kot oczywiście zniknął z miejsca, w którym ktoś go pozostawił, ale nie powstrzymało to wolontariuszy przed tym, aby go znaleźć. Bezbronne zwierzę chowało się w podwórku. Natychmiast przewieziono go do weterynarza, gdzie ustalono, że kot nie ma chipa i ciężko dociec, do kogo należy.

Elizabeth Champ, jedna z założycielek Fat Cats, powiedziała:

Na szczęście Nostrand był w dobrym stanie. Został wykastrowany, a teraz czeka na to aż ktoś się w nim zakocha i da bezpieczny i szczęśliwy dom. Nie będzie z tym problemu, ponieważ kotek budzi pozytywne emocje i jest naprawdę kochany.

Siedział obok swoich rzeczy i ‘płakał’. Ludzie mieli ciarki na plecach, gdy przechodzili obok tego biedaka.

bezdomny kot (1)

Po kilku dniach udało się go znaleźć w jednej z pobliskich kamienic. Schował się w podwórku.

bezdomny kot (2)

Szybko trafił do weterynarza. Kotek mógł się pochwalić dobrym stanem zdrowia.

bezdomny kot (3)

Zwierzę już czeka na nowy dom, w którym ludzie będą mogli dać mu ciepło i stworzyć bezpieczne warunki. Ten biedak naprawdę na to zasługuje!

bezdomny kot (4)

Dodaj komentarz

Jak zrobić nachosy?

Sytuacje z życia wzięte, z którymi codziennie musi się zmierzyć każda kobieta!